6.A na exkurzi v Národním muzeu, spaní ve škole a minigolf

publikováno 27. 6. 2024

Dne 25.06. navštívila třída 6.A  Novou budovu Národního muzea, kde děti zhlédly expozice: dětské muzeum, sály minerálů, dějiny 20. století, zázraky evoluce a okna do pravěku.

Každý si opravdu našel to své. Bylo to velice zajímavé.

Ještě tentýž den jsme se sešli s dětmi v 17:00 a společně zažili spaní ve škole přes noc. Děti si donesly karimatku a spacák.

A jak to probíhalo? Děti hrály míčové hry, fotbal, procvičily si oblíbené hry jako Honzo vstávej, hra na sochy a jiné… Poté jsme si objednali pizzu a společně se navečeřeli. Zahráli jsme si deskové hry a večer jsme zakončili oblíbeným filmem, při kterém některé děti usnuly.

Následující ráno 26.6. jsme společně posnídali a vydali se pěšky ze Středokluk do Malých Číčovic, kde si děti zahrály minigolf.  Moc nás to všechny bavilo.

za 6.A Jana Tomková a Ivana Bádalová