SIM karta od T Mobile - informace

publikováno 12. 11. 2020

Vážení rodiče, děkujeme vám za podporu vašich dětí během distanční výuky. Jsme si vědomi, jak náročné to pro ně je. Jsme rádi, že jako škola jsme mohli pomoci vybavit některé žáky zapůjčenými notebooky. Nyní přicházíme s další nabídkou pomoci. Naší škole se v této nelehké situaci podařilo získat od firmy T- mobile několik kódů, s jejichž pomocí si můžete sjednat internet zdarma (na tři měsíce) pro vaše dítě. Akce je určena pro žáky, kteří mají doma nekvalitní připojení nebo se nemohou připojit vůbec.  Nabídka je limitovaná.

Rodiče žáků, kteří mají problém s připojením, si mohou zažádat u paní učitelky Barbory Fröhde (froehde@zsstredokluky.cz). Obdržíte unikátní kód, který zadáte při objednávce SIM karty. Následně vám kurýr doveze smlouvu k podpisu a předá SIM kartu.

POZOR! Jedná se o klasický tarif, kde jsou POUZE DATA zdarma (Můj svobodný tarif neomezená data). Můžete i volat a posílat zprávy, což je ale zpoplatněno dle ceníku na stránkách T mobile.

SIM kartu lze použít v tabletu nebo v mobilu.

Náklady spojené s používáním SIM karty hradí rodiče žáka. Škola pouze poskytuje slevový kód na 3 měsíce bezplatného připojení k internetu. Smlouvu je nutné následně aktivně ukončit nebo se dohodnout s T mobile o dalším užívání.