ZŠ Středokluky

Setkání s ředitelem

Vážení rodiče,

pokud byste měli zájem nebo potřebu se se mnou vidět a pohovořit o svých dětech, výuce nebo jiných školních záležitostech, nabízím vám pro tyto záležitosti středeční termíny mezi 15. a 16. hodinou. Před schůzkou se prosím zaregistrujte do Doodle kalendáře, abych o vaší návštěvě věděl a byl ve škole přítomen.

Vyberte si volný termín a klikněte na něj (na jednu středu jsou vypsány vždy dva termíny). Zároveň musíte na začátku řádky doplnit vaše jméno. Bez toho nejde registrace odeslat. Pokud by se vám na daném dni zobrazovalo červené kolečko a termín nešel vybrat, je již obsazený.
Budu se snažit vám schůzku vždy předem potvrdit.

Kávu i čaj již v ředitelně mám, tak se nebojte a neostýchejte a klidně se zaregistrujte.

Vstup do registračního kalendáře zde

Martin Molčík, ředitel ZŠ Středokluky