Pozvánka na čtvrtletní třídní schůzky

publikováno 16. 11. 2021

Vážení rodiče,

rádi bychom vás pozvali na čtvrtletní třídní schůzky, které se, pokud nedojde k dramatickému zhoršení epidemiologické situace, uskuteční prezenčně v plánovaném termínu 24.11.2021. Upozorňujeme na drobnou změnu času začátku schůzek, který jsme posunuli pro první stupeň na 16.30 h. a pro druhý stupeň na 17.30 h. s ohledem na rodiče, kteří mají děti na obou stupních.
Rodiče každé třídy se sejdou v kmenové učebně, kde nejprve schůzky zahájí třídní učitel, a poté se ve třídách dle připraveného rozpisu vystřídají jednotliví učitelé s informacemi o učivu a prospěchu žáků. Pokud byste potřebovali mluvit s konkrétním učitelem osobně, můžete se s ním domluvit po ukončení společné části schůzek.

Zároveň vás upozorňujeme na skutečnost, že vstup do budovy bude umožněn jen s respirátorem (chirurgická rouška nesplňuje hygienická opatření), který budete muset mít nasazen po celou dobu konání třídních schůzek. Věříme, že chápete nutnost opatření i s ohledem na konstantní průběh školní výuky.

Těšíme se na vás a doufáme, že se třídních schůzek zúčastníte.

vedení školy