Postupný návrat dětí do školy

publikováno 1. 10. 2021

Vážení rodiče, milí žáci,

Chtěli bychom vás informovat o průběhu příštího týdne, kdy se nám budou děti postupně vracet do školy k prezenční výuce.
V pondělí 4.10. by se měli vrátit žáci 4. až 9. ročníku, kterým již v pátek 1.10. skončila nařízená karanténa. Všechny tyto třídy se budou od pondělí učit podle běžného rozvrhu. Ve středu 6.10. se pak vrátí i zbylé třídy, tzn. první, druhá i třetí třída, kterým končí karanténa v úterý.

V souvislosti s návratem dětí do školy vás upozorňujeme také na školní obědy. Všem třídám, které budou nastupovat zpět do výuky byly plošně přihlášeny obědy, vždy ke dni nástupu. Nezapomeňte si proto překontrolovat své obědové účty a případně oběd změnit nebo odhlásit. Změnu obědu je nutno provést nejpozději do 14 hod předchozího pracovního dne, na pondělí tedy již v pátek do 14 hod.

V průběhu příštího týdne by měly začít fungovat i Školní kroužky. Z nabízených kroužků se otevře Sportovní kroužek pro první až třetí třídu, Kroužek fotbalu pro 3. až 5. třídu a Keramický kroužek pro žáky druhého stupně. Z důvodu nízkého počtu přihlášených žáků se neotevře kroužek německého jazyka. Všechny přihlášené žáky, resp. rodiče, budeme zároveň informovat přes Bakaláře s konkrétní informaci o termínu a platbě. Vyčkejte prosím na zprávu od vedení školy.

Přejeme všem hezký podzimní víkend a těšíme se na vás.

vedení školy