ZŠ Středokluky

Zaměstnanci

Pedagog Třídnictví Předmět na I. stupni Předmět na II. stupni
Mgr. Bádalová Ivana - - anglický jazyk
Mgr. Kubíčková Dagmar 7. třída - přírodopis, tělesná výchova, chemie, dějepis
Bc. Lepičová Martina 6. třída - zeměpis, německý jazyk, občanská výchova, rodinná výchova
Mgr. Wildtová Miroslava 9. třída - pracovní vyučování, výtvarná výchova, hudební výchova, český jazyk,AJ
Ing. Kuchařová Eva 8. třída - matematika, fyzika, přírodopis, chemie
Bc. Horák Ladislav 5. třída - TV
Mgr.  Farová Iva 4. třída anglický jazyk -
Mgr.  Červený Emil 3. třída hudební výchova -
Mgr. Libecajt Martin 2. třída tělesná výchova informatika
Houbová Irena 1. třída výtvarná výchova -
Mgr. Trnková Kateřina - - český jazyk, dějepis
Bc.Eliška Botková 1.třída asistent pedagoga
Mgr. et Ing. Fröhde Barbora 3.,4.,5.třída anglický jazyk

 


Email:
Tel:  
Mgr. Bádalová Ivana reditelstvi@zsamsstredokluky.cz  603 876 030
Mgr. Kubíčková Dagmar  reditelstvi@zsamsstredokluky.cz 233 900 786
Bc. Lepičová Martina  Lepicova@zsstredokluky.cz 233 900 786
Mgr. Wildtová Miroslava  Wildtova@zsstredokluky.cz 776 725 526
Ing. Kuchařová Eva  Kucharova@zsstredokluky.cz 739 419 454
Bc. Horák Ladislav
Horak@zsstredokluky.cz 776 585 585
Mgr.  Farová Iva Farova@zsstredokluky.cz 220 950 283
Mgr.  Červený Emil Cerveny@zsstredokluky.cz 220 950 283
Mgr. Libecajt Martin  Libecajt@zsstredokluky.cz 604 107 015
Houbová Irena Houbova@zsstredokluky.cz 731 415 642
Mgr. et Ing. Fröhde Barbora Frohde@zsstredokluky.cz  
Mgr. Kateřina Trnková Trnkova@zsstredokluky.cz 233 900 786
Šináglová Michaela  - 734 839 486

732 440 832

Tyxová Olga  - 734 839 486
Mgr. Bádalová Ivana ředitelka školy
Bc. Lepičová Martina třídní učitelka VI. třídy
Mgr. Wildtová Miroslava třídní učitelka IX. třídy
Ing. Kuchařová Eva třídní učitelka VIII. třídy
Mgr. Kubíčková Dagmar třídní učitelka VII. třídy

výchovný poradce

zástupce ŘŠ

 

Mgr. Horák Ladislav třídní učitel V. třídy
Mgr. Červený Emil třídní učitelka III. třídy
Mgr. Farová Iva třídní učitelka IV. třídy
Mgr. Libecajt Martin třídní učitel II. třídy
Houbová Irena třídní učitelka I. třídy
Mgr. Kateřina Trnková učitelka
Bc. Eliška Botková
asistentka pedagoga
Mgr. et Ing. Fröhde Barbora učitelka
Šináglová Michaela vychovatelka ve školní družině
Tyxová Olga vychovatelka ve školní družině

Brůha Petr
 Hrabánková Hana
Kolaříková Jitka
 Libecajtová Květa