Na výletě 8.třídy

publikováno 14. 6. 2022

V pátek 10.6.2022 jsme se sešli před školou, místo školního batohu jsme měli karimatky a spacáky. Odložili jsme je ve třídě a poměrně nalehko odjeli do Prahy. Naplánovanou procházku jsme nastartovali na Hradčanské, vydali se přes Letenskou pláň, odkud jsme měli Prahu a Vltavu jako na dlani, Pařížskou ulicí do centra. Na Staroměstském náměstí jsme stihli orloj a pokračovali kolem Národního divadla na Pražskou náplavku. Kolem Vltavy jsme došli na Výtoň a pokračovali na Vyšehrad. Navštívili jsme Slavín a svačili ve Vyšehradských sadech.

Po pražské procházce s nádechem historie jsme šli na filmové představení, odjeli na večeři do kněževeské restaurace V Maštali a pěšky došli zpět do školy. Zde jsme si zahráli spoustu her, soutěží, venku v noci vyprávěli strašidelné příběhy. Moc jsme toho nenaspali, ale výlet se povedl.

Ivana Bádalová a 8.třída