ZŠ Středokluky

Koronavir COVID-19

ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ O NEEXISTENCI PŘÍZNAKŮ VIROVÉHO INFEKČNÍHO ONEMOCNĚNÍ

ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ

O NEEXISTENCI PŘÍZNAKŮ VIROVÉHO INFEKČNÍHO ONEMOCNĚNÍ

Kdo se přihlásil, s sebou musí přinést vyplněné čestné prohlášení s datem

24. 5. 2020 nebo 25. 5. 2020

Nelze posílat e-mailem.

Zde k vytištění:

Čestné prohlášení - doplněné

aktualizované 11. 5. 2020

Žádost o ošetřovné při péči o dítě z důvodu uzavření školy

Ke stažení:

žádost o ošetřovné

Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školy bude potvrzována informační službou v pondělí a středu.

Pondělí 

7:00 - 9:00 hod.

Středa 

7:00 - 9:00 hod.

Česko kvůli koronaviru zavírá školy

Ministerstvo zdravotnictví vydalo kvůli koronaviru zákaz pořádání kulturních, sportovních i společenských akcí s počtem nad 100 osob. Zákaz začne platit v úterý od 18:00. Opatření bude platit do odvolání. Zákaz se nevztahuje na schůze, zasedání a podobné akce ústavních orgánů, orgánů veřejné moci či soudů, řekl Babiš. Současně od středy zavírá základní, střední a vyšší odborné školy.

Prohlášení v souvislosti s možným šířením koronaviru

Vážení rodiče, v souvislosti s možností šíření koronaviru věnujte, prosím, pozornost následujícím řádkům:

Žádám rodiče o preventivní karanténu dětí, pokud jste v posledních 14 dnech navštívili Itálii. V následujících 14 dnech po opuštění daného regionu sledujte svůj zdravotní stav se zaměřením se na příznaky počínajícího respiračního onemocnění (především horečka nad 38 st. C, dýchací obtíže,kašel) a 2krát denně si měřili tělesnou teplotu. Pokud jste navštívili jinou oblast v zahraničí, kontaktujte KHS a informujte se o možném riziku nákazy. Pokud by hrozilo sebemenší riziko, opět dodržte 14 denní karanténu.

U S N E S E N Í Bezpečnostní rady Středočeského kraje BRSČK46/03/2020 ze dne 3. března 2020

Hygiena rukou

viry

Krok za krokem, jak si správně mýt a dezinfikovat ruce

Simulace šíření viru

Hlavním účelem tohoto projektu je ukázat, jak je karanténa a sociální distancování důležité v období pandemie.

Naleznete na:

https://c19simulation.com/indexcz.html