Klub mladého diváka

V letošním školním roce se 13 žáků 8. a 9. ročníku přihlásilo do klubu mladého diváka.

Od října jezdí děti s pedagogickým dozorem na večerní představení do Městského divadla Kladno (https://www.divadlokladno.cz/ ).

V říjnu navštívili žáci divadelní hru Brouk v hlavě.

V měsíci listopadu viděli žáci velmi pěkné představení Babička, které divadlo uvádí při příležitosti oslav 100. výročí republiky.

Divadlo zajistilo žákům dopravu do divadla zdarma mikrobusem.

Oskar a růžová paní

V pondělí 18.3.19 navštívily děti v rámci Klubu mladého diváka představení Oskar a růžová paní. Byl to dojemný příběh desetiletého chlapce, který je těžce nemocný. Příběh dokázal děti rozplakat.

Vyprávěl o přátelství malého Oskara a jeho ošetřovatelky v nemocnici.

Dětem se představení líbilo a vyjádřily tyto názory:

“ – divadlo se mi moc líbilo, do smutného a tragického příběhu zakomponovali i humorné scény

– nebyl to jen příběh, u kterého se brečí, ale dá se i smát

– líbilo se mi, jak si dva herci zapamatovali tak dlouhý text a jak se vžili do děje

– oceňuji výborné herecké výkony, hezké myšlenky i životní moudra

– zábavné i přes smutný konec “

Romance pro křídlovku

IMG_20190425_135118