Časový harmonogram přijímacího řízení dle MŠMT

publikováno 16. 3. 2021

HARMONOGRAM KONÁNÍ PŘIJÍMACÍCH ZKOUŠEK VE ŠKOLNÍM ROCE 2020/2021

březen do 19. 3. MŠMT zveřejní jednotné zkušební schéma.

Do 19. 3.  ředitel školy oznámí uchazečům, že se nekoná ani školní ani jednotná přijímací zkouška, pokud není převis přihlášek na daný obor vzdělání a pokud si to vyhradil v kritériích přijímacího řízení.

duben do 9. 4. Ředitel školy oznámí změnu termínu školní přijímací zkoušky.

květen 3. – 19. 5. Období pro konání školních přijímacích zkoušek včetně neproběhlých zkoušek talentových.

3., 4. 5. První a druhý termín jednotné přijímací zkoušky do čtyřletých oborů vzdělání včetně nástaveb.

5., 6. 5. První a druhý termín jednotné přijímací zkoušky do víceletých gymnázií.

1. – 21. 5. Vyhlášení výsledků řádného termínu přijímacího řízení.

červen 2. – 4. 6. Nejzazší termín pro odevzdání zápisového lístku z řádného termínu přijímacího řízení.

2., 3. 6. První a druhý náhradní termín jednotné přijímací zkoušky pro všechny obory vzdělání.

1. – 16. 6. Vyhlášení výsledků náhradního termínu přijímacího řízení.
  2. – 30. 6. Nejzazší termín pro odevzdání zápisového lístku z náhradního termínu přijímacího řízení