Beseda s rodiči budoucích prvňáčků

publikováno 24. 2. 2022

Vážení rodiče budoucích prvňáčků, ale i rodiče případných zájemců o přestup na naši školu,

v rámci dne otevřených dveří vás srdečně zveme na besedu s vedením školy, kde vám představíme naši školu, sdělíme informace k zápisu k povinné školní docházce, případně k přestupu, a pokusíme se zodpovědět vaše dotazy.

Beseda proběhne ve středu 2. března 2022 od 16 hodin v prostorách prvního stupně v budově OÚ ve Středoklukách.

Těšíme se na vás!

vedení školy

Omlouváme se, ale z důvodu komplikované epidemiologické situace a s ohledem na kontinuitu školní výuky jsme se rozhodli nepořádat klasický den otevřených dveří, při kterém byste mohli navštívit výuku v jednotlivých  třídách.
Zároveň vás žádáme, abyste při vstupu do školy na besedu byli vybaveni respirátorem.